Скриена страст на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ

By

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вчера на „Инстаграм“ објави неколку инста-приказни дека го искористил убавото време за да се искачи до врвот на Водно и да се релаксира.

Мицкоски честопати на своите профили објавува фотографии од искачувањата на Водно. Многу пати негови фотки на социјалните мрежи споделуваат и случајни минувачи со кои лидерот на ВМРО-ДПМНЕ се разминува на патеките. Негови блиски пријатели велат дека на овој начин тој се одмора од политиката и секојдневните обврски.

Ќе ви се допадне

Violet Evergarden Movie (https://animefreak.ws/m/0mZp) Episode Preview at website https://animefreak.ws. See more anime freaks

Watch Peach Boy Riverside Episode Preview (https://funimationfree.com/m/Zp3g/ep-1) at website https://funimationfree.com funimation one piece dub