Слушнете дел од „Light the flame“ досега необјавена песна на Тоше Проески

By

На 5-ти октомври годинава по 10-ти пат на плоштадот Македонија ќе се одржи настанот „Ѕвездено небо на Тоше“.

На настанот кој се одржува традиционално јавноста премиерно ќе слушне уште една необјавена песна која го носи насловот „Light the flame“, а претставува најава за новиот албум.

Во продолжение слушнете дел од новата песна.

Ќе ви се допадне

Website https://animeheaven.pro: Watch Lupin the 3rd - Sweet Betrayals animeheaven Episode Full black clover anime heaven

Website https://twistmoe.net: Watch Natsume's Book of Friends Season 4 twistmoe Episode 13 free anime

Watch Nurarihyon no Mago: Gekitou Dai Futsal Taikai! Nuragumi W Cup!! Episode Full

Watch K: SEVEN STORIES "Memory of RED - BURN -" Episode Full

People sap: https://people.sap.com/kissanimemx#about

A pr-cy: https://a.pr-cy.ru/gogoanime.lol