Сузана Турунџиева доби непристојна порака

By

Сузана Турунџиева доби непримерна порака закачена на автомобилот, па распали на социјалните мрежи.

– Писменцево ми беше оставено на бришачот од автомобилот и искрено се прашувам дали на двајцава момци повеќе им недостига мозок, секс или ќотек?! За малку ќе го објавев целиот број, ама ме фати жал за нивните девојки, (кога ќе го препознаат бројот на нивниот сакан) жени или што да е… Абре деца, јас сум слободна, ама вие не сте токму! Под итно да почнете да го читат Драган таневски, можеби и нешто ќе научите околу жените, напиша таа.

Ќе ви се допадне

Clannad: Another World, Tomoyo Chapter Episode Full

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

4Anime: Spriggan (Dub) anime episode Full online free at https://4anime.biz anime stream

Actually, I am... Episode 13

Forum dzpknews: https://forum.dzpknews.com/space-uid-399305.html

Wordlab: https://www.wordlab.com/forums/users/animefreakws/