Тамара ја раскопча кошулата

Македонската поп-пејачка Тамара Тодевска на социјалните мрежи објави фотографија од една забава за која избра се облече во елегантен женски костuм.

Тамара ја раскопчала кошулата за да го нагласи сексапилот, а, пак, polovinata ja фати со двете раце како манекенка.

Нејзините пријатели и следбеници ја пофалија за изгледот, велејќи дека изгледа совршено.

 

Scroll to Top