Тамара првпат со Хана на зимување

By

Поп-пејачката Тамара Тодевска викендов ќе замине на зимување во Боровец, Бугарија. Таму ќе остане една недела и ова ѝ е првпат да оди на зимување со малата Хана.

„Првпат одам со Хана и првпат на Боровец. Нема да скијам бидејќи одам со мало дете, ама ќе уживаме во убавото време и чистиот воздух. Ова ѝ е прво зимување и на Хана. Таму ќе бидеме со друштво и знам дека убаво ќе си поминеме“, ни раскажа Тамара.

Ќе ви се допадне

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. (https://crunchyrollfree.com/m/MloB) Episode Preview at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll 1 month trial

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://gogoanime.be/m/aYXW) Episode 24 at GoGoAnime nisekoi gogoanime