Татијана како секси римска божица

By

Македонската фолк-пејачка Татијана Стефановска неодамна на својот инстаграм-профил објави фотографија стара скоро седум години. Фотката е направена на почетокот на нејзината кариера. Таа тогаш позираше за фотографот и режисер Дарио Јанковиќ.

Веднаш потоа на интернет се појавија уште неколку нејзини фотографии од истата фотосесија, па фановите на фолк-пејачката можеа да се потсетат како изгледала Татијана во минатото.

Коментарите се позитивни, а таа доби бројни комплименти за својот секси изглед.

Ќе ви се допадне