Тијана Дапчевиќ со нов имиџ

By

Поп-пејачката Тијана Дапчевиќ деновиве ужива на Копаоник. Друштво ѝ прави семејството и неколку пријатели. А дека во нејзино друштво никогаш не е здодевно покажува и фотографијата што ја објави таа и на која скоро и да не можете да ја препознаете од маската. Приватниот маскембал изгледа прилично забавно. Друштво за фотографирање ѝ прави и музичарот Прљави Инспектор Блажа, кој на овие простори е исто така познат како човек со исклучителна смисла за хумор.

Ќе ви се допадне

AnimeTV: Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor - Heaven and Earth anime episode Full online free at https://animetv.cc anime tv google play

Website https://animeflv.uk: Watch Morita-san wa Mukuchi. Specials animeflv Episode 2 online anime

11eyes Episode 12

https://animeflix.nl animeflix my hero academia movie

Buddypress: https://buddypress.org/members/gogoanimelol/profile/

Vietnamta: https://www.vietnamta.vn/gogoanimebe