Цаци Паковска ја креираше втората венчаница на Каролина

By

Авторката и водителка на ТВ-проектот „Стилисимо“, Цаци Паковска ја креираше втората венчаница на Каролина.

Имено, пејачката блесна во прекрасна венчаница купена во Италија, но по завршување на венчалниот чин, таа се пресоблече во бел винтиџ-фустан, за кој се погрижи нејзината долгогодишна пријателка и стилистка, Цаци Паковска.

За својата пријателка и долгогодишна соработничка, Цаци избра прекрасен бел краток фустан и впечатливи чевли, истакнувајќи ги на тој начин елегантна и романтична страна на пејачката.

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Ah! My Goddess: The Movie (Dub) animepahe Episode Full kissanime

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

AnimeFreak: Kick-Heart anime episode Full online free at https://animefreak.ws watch animes

AniWatch: Gundam Build Divers Battlogue anime episode Full online free at https://aniwatch.pro anime sites

Lifeofpix: https://www.lifeofpix.com/photographers/kissanimemx/

Jigsawplanet: https://www.jigsawplanet.com/animefreakws