Весна Бејби со потресна порака за педофилијата по веста за самоубиството на пејачот

By

Над 70 проценти од злоставуваните деца завршуваат со самубиство ,Честер е само една од многубројните жртви на педофил. Оваа потресна порака ја напиша актерката Весна Петрушевска по повод самоубиството на пејачот на Линкин Парк, која исто така со своето дете за жал помина хорор.

dobivaj vesti na viber

Инаку, пејачот се обесил во својот дом, а како дете бил жртва на педофилија, кога бил искористуван од постар маж.

Ќе ви се допадне