(Видео) Александра Накова секси во новиот спот на „Балкан бенд“

Манекенката и старлета Александра Накова се појавува во најновиот спот на групата „Балкан бенд“ за песната „Лутка“. Бендот деновиве објави и тизер видео, а спотот велат, ќе излезе наскоро.

Песната ќе биде наменета за балканскиот и македонскиот музички пазар.

Накова првпат глуми во спот, а од бендот велат дека ја избрале манекенката поради нејзината провокативност и сексуалност која често ја покажува на видеата и фотографиите на социјалните мрежи.

Инаку, Накова неодамна го сврте вниманието на јавноста кога откри дека имала секс на скутер.

„Балкан бенд“, пак, покрај бројните настапи, годинава пееја и како предгрупа на концертот на српскиот пејач Саша Ковачевиќ.

Scroll to Top