(Видео) „Брас брадрс“ го најавија првиот албум со новата песна

By

„Брас брадрс“ имаат нова песна, Balkan Mayhem, со која го најавуваат својот прв албум. Песната е во драм енд бејс стил со балкански звук и одлично се вклопува во нивните настапи во живо, велат момците од бендот. Музиката е на Горан Мицевски Кус, а аранжманот го направија Ненад Тодоровски, Ристе Шандаров и Кус.

Новата песна на „Брас брадрс“ e достапна за преслушување и купување на сите светски дигитални платформи и музички продавници.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: Ray anime episode 13 online free at https://animefreak.ws animefreak site

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

AnimeBee: Mahou no Mako-chan anime episode 1 online free at https://animebee.to anime streaming

Website https://kissanime.mx: Watch Umi kara no Shisha kissanime Episode Full dubbed anime

Neon Genesis Evangelion: Death & Rebirth (Dub) (https://aniwatch.pro/m/WwgK) Episode Full