(Видео) Џамбазов тврди дека на голите фотографии не е Карлеуша

Актерот Игор Џамбазов се јави на Инстаграм со видео порака по повод голите фотографии на српската пејачка Јелена Карлеуша. Џамбазов вели дека откако добро ги анализирал, утврдил дека не станува збор за Карлеуша.

dobivaj vesti na viber

„Ги анализирам сликиве на Карлеуша и дефинитивно не е она. Она има три царски реза и бемка на незгодно место. Не е она“, вели Џамбазов во видеото.

Актерот зимските денови ги мина во Дојран и често знае да објави видеа на Инстаграм и да сподели моменти од неговото секојдневие на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Карлеуша: Фотографиите се фотомонтажа, а Огњен негира дека тој ги објавил

Scroll to Top