(Видео) Ќерката на Мелита во новиот спот покажа дека е доволно зрела

By

Ќерката на поранешната водителка Мелита Ракичевиќ, Барбара, го сними и обајави вториот спот за песната „Доволно зрел“.

Композицијата, текстот, аранжманот и продукцијата се на Александар Тарабунов, додека на видеото работеше режисерот Зоран Зонде Стојановски, со кого таа веќе има соработувано.

Барбара првата песна „Посилно од сè“, ја објави минатата година. Таа и мајка ѝ во минатото на социјалните мрежи често споделуваа видеа на кои Барбара пее.

Уште тогаш пријателите ѝ коментираа дека мора да сними песна и дека пее преубаво. Пред да ја сними песната, Барбара кусо беше водителка на естрадниот магазин „Бекстејџ“

Ќерката на Мелита станува пејачка

Ќе ви се допадне

Animepahe: Trinity Blood anime episode 24 online free at https://animepahe.cc anime stream

Website https://animetv.cc: Watch Non Non Biyori Nonstop animetv Episode 12 animetvs

Website https://4anime.biz: Watch Whisper of the Heart (Dub) 4anime Episode Full gleipnir 4anime

https://animedao.nl animedao my hero academia

Ask: https://ask.fm/gogoanimelol

Podomatic: https://www.podomatic.com/podcasts/kissanime-contact