(Видео) Лила кани на коктел

By

Водителката и најпозната инфлуенсерка кај нас Лила Филиповска, ги кани на коктел своите обожаватели. И таа овие денови е во излоација, па најде начин како да не и биде досадно.  Лила, објави интересно видео како ги минува деновите дома, и напиша : „Доста беше, ајде на коктел и на мирно море“.

Неодамна таа беше во фокусот на јавноста кога сведочеше за случајот „Рекет“.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime weathering with you gogoanime: Watch One Piece (Dub) Episode 561 (https://gogoanime.be/m/p0E/ep-561)

4Anime 4anime unblocked: Fairy Tail (Dub) (https://4anime.biz/m/gPJ6) Episode 175