(Видео) Лоба плива и на дожд во Мајами

By

Пејачката Викторија Лоба во моментов е на одмор во Мајами, а на „Инстаграм“ објави видео во кое плива во базен.

Дождот не и претставувал проблем на пејачката, а таа напиша дека пливањето додека врне, е едно од најубавите чувства кои ги доживеала.

„Пливање во дождот е едно од најдобрите чувства“, напиша Лоба на „Инстаграм“.

Пејачката често објавува фотографии и видеа од нејзиниот престој и на обожавателите им раскажува за убавиот помин на плажите и ноќните забави.

Пејачката на почетокот кога стигна во Америка се пожали дека имала проблеми со спиењето, поради временските разлики.

 

View this post on Instagram

 

Swimming in the rain, one of the best feelings!

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ ♥️ (@victorialoba) on

(Фото) Викторија Лоба не може да спие, пејачката се пожали од Мајами

Ќе ви се допадне