(Видео) Македонската естрада од времето кога се сакаа

By

Настапот на Џина Папас Џокси од дочекот на Новата 1996 година деновиве е повторно хит на социјалните мрежи. Додека Џокси ја пее „Утеха“, Петранка Костадинова шизи твист, Вики Среброва е облечена во астронаутско, Јонче наместо со палтото, мафта со 100 грама кафе.

Ќе ви се допадне

Watch Black Clover Episode 95 at website https://animeflix.nl animeflix website

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 25 at AnimeHeaven animeheaven dragon ball super