(Видео) Наставникот што тепа ученик е од школото „Панајот Гиновски“ во Бутел, полицијата ја потврди автентичноста на снимката

By

Откако во јавноста беше објавено видео од наставник кој тепа ученик на час, МВР ја потврди автентичноста на снимката и велат дека наставникот е од основното училиште „Панајот Гиновски“ од Бутел. Случајот во полиција го пријавила директорката на училиштето.

Таа уште вчера се јавила во полициска станица за да потврди дека наставникот предава во „Панајот Гиновски“ и дека нападнатиот ученик учи во тоа училиште.

 

На видеото што го снимил соученик на нападнатото дете и кое е објавено на Тик-Ток, се гледа како наставникот му удира шлаканици на ученикот, а потоа со двете раце го крева од земјата и го спушта, додека другите деца гледаат.

 

 

Ќе ви се допадне

Website https://kissanime.mx: Watch Show By Rock!! kissanime Episode 12 kissanime reddit

Website https://gogoanime.be: Watch Saint Seiya Soul of Gold gogoanime Episode 13 watch anime

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch Queen's Blade Rebellion vs. Hagure Yuusha no Estetica Episode Full

AnimeFLV: Death Parade anime episode 12 online free at https://animeflv.uk watch anime free