(Видео) Само Лила знае како да направи драма ѝ од елката

Познатата  водителка и инфлуенсерка Лила Филиповска се пофали како го украсила домот за празниците. И овој пат Лила направи театар, па е само како накитила, туку начинот на кој ја светна елката. И на Инстаграм и пишуваат дека „само Лила зане како се прави драма од се и тоа да биде супер“.

Лани дури успеа и сонцето да го помрачи, па беше хит на интернет. Ккао и да е Лила одамна се приклучи на трендот видеа на кој се се прави со “со еден магичен потег“ .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

(Видео) Лила го згасна сонцето во Грција

Scroll to Top