(Видео) Скриени страсти на Катарина во Охрид: Адреналинот е секси

By

Најпознатата макендонска манекенка, Катарина Ивановска, викендов бордаше на Охридското Езеро додека ја влече глисер. Таа не крие дека отсекогаш обожавала адреналин. Видеото од бордањето го објави на „Инстаграм“. „Не е лошо како за првпат“, се пофали.

„Охрид гори, колку си секси“, ѝ одговорија фановите.

Топ-моделот веќе неколку дена е во Охрид со Цобе и нивните деца, синот Вања и ќерката Кира. Тие претходно беа на Маврово каде што имаат куќа, па одат често, или семејно или со пријатели.

Ќе ви се допадне

Website https://animetv.cc: Watch Robot Carnival (Dub) animetv Episode 9 demon slayer anime tv

TwistMoe: Haitai Nanafa 2nd Season anime episode 13 online free at https://twistmoe.net anime

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Osf: https://osf.io/qmc52/

Free-ebooks: https://www.free-ebooks.net/profile/1312949/animefreak