(Видео) Скриени страсти на Катарина во Охрид: Адреналинот е секси

By

Најпознатата макендонска манекенка, Катарина Ивановска, викендов бордаше на Охридското Езеро додека ја влече глисер. Таа не крие дека отсекогаш обожавала адреналин. Видеото од бордањето го објави на „Инстаграм“. „Не е лошо како за првпат“, се пофали.

„Охрид гори, колку си секси“, ѝ одговорија фановите.

Топ-моделот веќе неколку дена е во Охрид со Цобе и нивните деца, синот Вања и ќерката Кира. Тие претходно беа на Маврово каде што имаат куќа, па одат често, или семејно или со пријатели.

Ќе ви се допадне