(Видео) Теа секси во новиот спот

By

Пејачката Теа деновиве го промовира видеото за новата песна „Бла бла бла“. Песната е на Лазар Цветковски, Теа го напиша текстот, а видеото снимено со „Пирамид продукција“ го режираше Кристијан Шемко.

„Секогаш се трудиме со Лазе да направиме нешто музички поинакво од претходно, а сепак стилски блиску до мене и досегашните музички остварувања. Овој пат ќе не слушнете во летно издание кое се надевам ќе ѝ се допадне на публиката“, вели Теа за „Репортер“.

За песната и видеото Теа доби позитивни коментари од публиката. Првите реакции се дека песната навистина ќе биде летен хит, дека видеото изгледа светски и дека Теа е навистина секси во спотот.

(А.Ј)

Ќе ви се допадне

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full

anime dao AnimeDao Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

watch subbed anime My Hero Academia Season 3 (Dub)

anime sites Naruto: Shippuden

free anime AnimeDao Your Lie in April