ВИДЕО: Жежок танц на македонската убавица Марјана – Фановите полудеа

By

Познатата македонска манекенка Марјана Стојановска, обожава да објавува провокативни фотографии, но овојпат ги израдува своите фанови со „жежок„ танц на летниот хит „Дспасито„

dobivaj vesti na viber

Погледнет како танцува атрактивната русокоса:

Ќе ви се допадне