(Виедео) Гавазова го прифати предизвикот, облече маица со стој на раце

By
Фолк-пејачката Сузана Гавазова го прифати предизвикот кои се шири на социјалните мрежи и на „Тик-ток“ и објави видео како облекува маица додека стои на раце.
Пејачката во моментов се наоаѓа во самоизолација поради коронавирусот. Таа заедно со Влатко и Златко Миладиноски мораа да ги откажат планираните настапи и турнеи кои требаше периодов да ги одржат во Америка и Канада.

Ќе ви се допадне

My Friend Bernard (Dub) Episode Full

Watch Joshiraku OVA Episode Full

GoGoAnime: InuYasha anime episode 167 online free at https://gogoanime.be attack on titan season 3 gogoanime

Watch My Cultivator Girlfriend Episode 15

Biztime com: https://biztime.com.vn/animefreakws

Torgi gov: https://www.torgi.gov.ru/forum/user/profile/1446924.page