Водителот Ване Маркоски ќе снима реклами во Сингапур?!

By

Нашиот познат радио и ТВ водител Ване Маркоски најверојатно ќе замине во Сингапур за потребите на новите работни ангажмани.

Репортер.мк ексклузивно дознава дека маркетинг корпорација од Сингапур која снима реклами за Сингапур, Турција и Дубаи го повикала водителот Ване Маркоски и му понудила богата понуда за снимање на 8 реклами за познат хотел од Турција и познат бренд од мобилната телефонија чии имиња во моментов се држат во тајност.

Откако компаниите ќе ги одобрат рекламите, тие ќе бидат пуштени во етер низ целиот свет.

Ќе ви се допадне

Animepahe: Green Green Specials anime episode 3 online free at https://animepahe.cc watch anime free

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

AnimeFLV: Michiko & Hatchin anime episode 22 online free at https://animeflv.uk dubbed anime

ANIMEFLIX: Tsukipro The Animation 2 anime episode 8 online free at https://animeflix.nl danganronpa animeflix

Issuu: https://issuu.com/animefreakws

Threadless: https://www.threadless.com/@gogoanimebe/activity