Белграѓанка го фати сопругот со швалерка на спалв на Сава па ги објави на Инстаграм

Белграѓанка која е сопственичка на сплав преку снимките од безбедносните камери на сплавот на Сава го фатила сопругот како ја изневерува со девојка вработена на нивниот слпавот.

Изневерената сопруга која се породила пред само четири месеци, на својот Инстаграм профил  објавила видеото заедно со името на нејзиниот сопруг, како и името на девојката со која го фатила среде интима.

„Ајде на нашиот сплав, имаме работничка за се, ако ме разбирате. А сопственикот има дете од пред четири месеци. Мислев дека е добар човек. Мислам дека најмалку што му должам е што луѓето гледаат каков човек е. Слушнав дека сериозните луѓе не сакаат ни да соработуваат со оние што ги изневеруваат најблиските“, напиша таа во објавата на Инстаграм.

 

Scroll to Top