(Фото) Амди Бајрам стана жена

By

Многумина се прашуваат како би изгледале македонските политичари во спротивниот пол.

На фејсбук постои опција со која може да се претворат нивните ликови во жени. Освен брендот „кока кола“, кренaт среден прст и математиката “од 99 кома 102 посто„, корисниците на социјалните мрежи си поиграа и со „женската страна на политичарот“.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animebee.to: Watch I'm Standing on a Million Lives (Dub) animebee Episode 12 anime to watch

Website https://animepahe.cc: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. animepahe Episode 1 anime

AnimeFreak: Kagi Hime Monogatari: Eikyuu Alice Rondo - Extra Song anime episode 6 online free at https://animefreak.ws kiss x sis animefreak

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE

Wikidot: https://www.wikidot.com/user:info/gogoanimebe

Ulule: https://www.ulule.com/gogoanimelol/#/