(Фото) Хју Џекман на одмор во Шпанија

By

Австралискиот актер Хју Џејмен ги поминува своите слободни денови разладувајќи сe во водите на Средоземното Море во Шпанија.

Папараците го уловија австралискиот актер кој меѓу жените е познат како голем заводник. Сепак, Џекман веќе од поодамна се определи за 13 години постарата партнерка Дебора Ли.

Холивудската ѕвезда во костум за капење е познат по своето оформено тело, а дека е во топ форма покажа и на плажите во Шпанија.

Ќе ви се допадне

Website https://animekisa.in: Watch Urusei Yatsura Movie 1: Only You (Dub) animekisa Episode Full anime

Harvest Festival (https://wcostream.cc/m/EnQy) Episode Full

Watch anime online for free at KissAnime kissanime page 1

Website https://animedao.nl: Watch Ayakashi: Japanese Classic Horror (Dub) animedao Episode 11 dubbed anime

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/gogoanimelol

Gogoanimebe website2: http://gogoanimebe.website2.me/