(ФОТО) Кортни Кардашијан на летување со нејзиниот дечко

By

Изгледа дека Кортни Кардашијан конечно стави точка на врската со Скот Дисиком, затоа што се чини дека ужива како никошта претходно со новиот дечко! Нејзиниот нов дечко е Алжирецот Јунс Бенџим, а двојката ужива во Франција, поточно во Сен Тропе, и не се одвојуваат еден од друг!

Su sonrisa ❤ #kourt #kourtney #kourtneykardashian #kardashian #kardashians #kourtneykardash #younesbendjima

A post shared by KKKshianspain (@kkkshianspain) on

Интересно е дека Кортни и Јунс воопшто не се кријат од јавноста и веќе без проблем разменуваат нежности, се прегрнуваат и држат за рака, шетајќи по градот и уживајќи на егзотичните плажи, што, се разбира, нејзините фанови со воодушевување ги дочекаа! Иако многумина се сомневаат во тоа дека оваа врска ќе потрае, Кортни и Јунс, засега опстојуваат, а ако се спуди според фотографиите, среќата и вљубеноста на Кортни засега се очигледно!

@younesbendjima and @kourtneykardash in St Tropez. #younesbendjima #kourtneykardashian #kardashiansisters #kardashianjennerfamily #karjenfan

A post shared by SISTERS KARDASHIAN JENNER🖤🔝 (@karjenfan) on

Инаку освен тоа што блеска дефинитивно мораме да го пофалиме нејзиниот костим за капење, кој фантастично и стои! Баш како и новиот дечко!

@kourtneykardash in St Tropez. #kourtneykardashian #kardashiansisters #kardashianjennerfamily #karjenfan

A post shared by SISTERS KARDASHIAN JENNER🖤🔝 (@karjenfan) on

Ќе ви се допадне

Website https://kissanime.mx: Watch Kitte no Gensou kissanime Episode Full kissanime site

ANIMEFLIX: Re:Stage! Dream Days♪ anime episode 12 online free at https://animeflix.nl animeflix another

Website https://animekisa.in: Watch Japan Sinks: 2020 (Dub) animekisa Episode 10 anime

Website https://animetv.cc: Watch Pokémon the Movie: I Choose You! (Dub) animetv Episode Full anime tv streaming

Mehfeel: http://mehfeel.net/mehfeel/blogs/post/242807

Dogforums: https://www.dogforums.com/members/animefreakws.320823/#about