(Фото) Нора Шакири е бремена

By

Поранешната водителка и новинарка Нора Шакири е бремена, а веста со својот сопруг Марко Марковиќ ја споделија на „Инстаграм“, откако објавија заедничка фотограгија,

На фотографијата се гледа дека Нора е во поодмината бременост, но таа и од ова направи шега велејки:

„Не гледајте во друго, ташната е битна“, напиша Нора.

Нора и Марко по подолга врска се венчаа во 2016 година. Ова ќе биде прво дете за неа и нејзиниот сопруг.

.

 

Ќе ви се допадне

AniWatch aniwatch: Fire Force Season 2 Episode 24

GoGoAnime gogoanime pro: Watch The Seven Deadly Sins Episode 20 (https://gogoanime.be/m/xga/ep-20)