(Фото) Ријанa топлес честиташе Божиќ

By

Светската пајечка Ријанa се соблече топлес и во црвени гаќички честиташе за Божиќ . Таа  на  католичкиот Божиќ на социјалните мрежи објави серија фотографии во долна облека.

Пејачката позира топлес во црвени гаќички во новогодишната колекција од својот бренд „Savage X Fenty“.

Ќе ви се допадне