(ФОТО) Сара Џесика Паркер со ќерките на црвениот тепих

By

Актреката Сара Џесика Паркер со своите 8-годишни близначки се појави на црвениот тепих на пролетната гала свеченост  на Њујоршкиот балет.

53-годишната ѕвезда од „Сексот и градот“ дојде со ќерките Марион и Табита, сите три дотерани и слично модно усогласени.

Ќе ви се допадне