Груевски: Поздрав од Будимпешта

By

Откако вчера беше распишана потерница под експремиерот Никола Груевски, за одлежување на казна затвор од две години, тој денес се јави на својот Фејсбук профил да каже дека е во Будимпешта. Побарал азил од унгарските власти.

 

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at WCOStream watch animes

Watch Manyuu Hikenchou Episode 12

Website https://animedao.nl: Watch Umi Monogatari animedao Episode 12 a silent voice animedao

Animepahe: Dororo Pilot anime episode Full online free at https://animepahe.cc animes online

Telegram: https://telegram.me/s/animeflixnl

Qiita: https://qiita.com/gogoanimebe