Јелена Карлеуша гола со зелена перика на црвен тепих во Белград

Перика во неонско зелена боја, очила кои го покриваат речиси целото лице и мрежести чорапи, со ваква модна комбинација српската пејачка пејачката Јелена Карлеуша се појавила на роденденската прослава на „Стори“ магазинот во Србија.

Наместо панталони, таа облекла чорапи, а од истиот материјал бил изработен и минијатурниот кроп-топ која и ги покривал градите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Модната комбинација била надополнета со црна ракавица, која е и јакна но и чанта во исто време. Јакната ја носела само на едната страна од телото, а градите ги покрила со ракавицата.

 

Scroll to Top