Кога Мадона не може да докаже дека е – Мадона

By

Не е лесно да си Мадона, особено кога треба да објаснуваш дека си поп-кралицата. Таа се пожали дека цела недела не може да си подигне пратка од „Федекс“ бидејќи вработените таму не ѝ веруваат дека е Мадона. Кога јавно си ја кажала маката, помош ѝ понудил нејзин обожавател, жена вработена во „Федекс“, со ветување дека веднаш ќе си ја добие пратката.

dobivaj vesti na viber

Што би рекле Американците – сѐ е добро кога добро ќе заврши.

Ќе ви се допадне

nhà cái go88 ở đâu đăng ký go88 nạp tiền go88

https://sunwin.gg/