Најголема љубов на естрадата – Oва е првата сопруга на Аца Лукас

By
Аца со Соња ја има ќерката Викторија, а со првата сопруга Светлана има две деца, синот Лазар и ќерката Миљана. Миљана работи како шминкерка во Гранд продукција и не води луксузен живот.
Нејзината мајка Светлана живее мирно и работи во продавница за здрава исхрана. Неодамна таа се фотографираше со Новак Ѓоковиќ.
[URIS id=357180]

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 22

watch subbed anime Fairy Tail (Dub)

free anime AnimeHeaven Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

AnimeHeaven Death Note (Dub)

AnimeHeaven Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 154