Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

Сопругот на актерката Хали Бери, музичарот Ван Хант објави нејзина гола фотографија на Инстаграм за Денот на мајката.

„Среќен Ден на мајката од дното на мојата душа. О, не требаше да го објавам ова. Но, мора да признаеме дека таа е јака мајка“, напиша тој во описот.

На фотографијата, 57-годишната актерка може да се види како позира целосно гола на балконот со свртен грб и се гледа нејзиниот заден дел. „Зошто го направи ова?“, „Се надевам дека ниту еден маж вака нема да покаже колку ме сака“, „Колку е убава“, се дел од многуте коментари.

Scroll to Top