(Видео) Дакота Џонсон се појави на црвениот тепих во фустан кој открива се

Дакота Џонсон се појави на премиерата на филмот на Марвел, „Madame Web“ во проѕирен мрежест фустан кој ја истакна нејзината фигура.

34-годишната актерка го привлече вниманието со мрежест фустан со длабоко деколте и изрез на грбот, а изгледот го комплетираше со блескаво ланче.

Инаку, новиот филм на Марвел, „Madame Web“ во кој глуми убавата актерка, пристигнува во кината на Денот на вљубените.

Scroll to Top