(Видео) Вил Смит скокна од хеликоптер над Големиот кањон во Колорадо

By

Вил Смит на 25 септември го прослави 50 роденден. За таа пригода актерот се одлучи да скокне од хеликоптер над Големиот кањон во Колорадо.

dobivaj vesti na viber

„Ова беше спектакуларно. Сигурно ќе го повторам пак. Целиот Голем кањон е мој“, порача Вил на своите фанови преку снимките кои ги објавил пред и по скокот.

 

View this post on Instagram

 

It’s all goin down LIVE on my @YouTube channel, link in bio! 3pm PT / 6pm ET #willsmiththejump

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

„Кога сопругата и поранешната сопруга ќе се согласат во нешто, знаеш дека тоа е сосема лудо“, изјавил Смит на снимката која ја направил по скокот.

Вил Смит е во брак со Џада Пинкет Смит од 1997 година, а од 1992 година до 1995 година, бил во брак со Шери Зампи.

 

 

Ќе ви се допадне