(Фото) Ќерката на Шојгу се сонча топлес на црноморското крајбрежје

Ксенија Шојгу, помладата ќерка на Сергеј Шојгу, актуелниот руски министер за одбрана објави гола фотографија додека се сонча на плажа на Црно Море.

Инаку таа е претседател на Руската федерација за триатлон, мајка на едно дете и сопруга на Алексеј Столјаров, највлијателниот руски фитнес блогер.

На фотографијата објавена од плажа таа носи само долен дел костим за капење, а во горниот дел таа е гола.

Следбениците на социјалните мрежи ја напднаа Ксенија со коментари  дека тоа е нејзината работа, и не е таа виновна што нејзиниот татко е во војна,  до како може таа да позира речиси гола додека децата во Украина умираат.


Scroll to Top