Јутјубер стана хит по хранењето лав како домашен миленик

By

Младиот јутјубер Стефан Јанковиќ од Србија, познат како Јанко, стана познат по својата необична содржина на јутјуб-каналот. Стефан доби подарок лав за домашно милениче.

dobivaj vesti na viber

Тој на својот профил на „Тик-ток“ објави видео на кое се гледа како го храни својот див миленик со шише.

Со оваа постапка тој им станал уште поинтересен на своите следбеници и на тој начин успеал да стекне нови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stefan Janković (@stefan_jankovich)

@stefan_jankovic Kralj moj mali 🍼 #janko ♬ original sound – Janko💦

Ќе ви се допадне

tải game go88 go88 rút tiền bị từ chối go88 đăng ký

SunWin - Game đổi thưởng hấp dẫn uy tín hàng đầu aktie sunwin tại sunwin pc