Македонец ја запроси својата девојка на натпреварот во Италија меѓу Наполи и Јувентус

Зоран Наков од Македонија синоќа ја изненади својата девојка Зорица и ја запроси за време на натпреварот во Италија меѓу Јувенутс и Наполи.

Наков е голем фан на Јувентус и рече дека оваа ноќ ќе ја памети до крајот на животот, иако неговиот тим малку му го распиа расположението затоа што загуби во големото дерби.

За потсетување, Јувентус изгуби од Наполи со 1:0.

 

 

Scroll to Top