Поранешна плејбој-зајачица пронајдена мртва во својот дом

By

Поранешната Плејбој зајачица и актерка Кимберли Херин почина на 65-годишна возраст, јавуваат американските медиуми. Херин починала во својот дом во Калифорнија, каде што било пронајдено нејзиното безживотно тело.

dobivaj vesti na viber

Публиката, освен по разголените фотографии од популарното еротско списание, најмногу ја памети како дух кој е мртов 150 години и се појавува во еротски сон на заспаниот лик Реј Станц во хит филмот „Истерувачи на духови“.

Ќе ви се допадне