Сопругата на Де Брајне на шампионската прослава се појави без градник

Сопругата на фудбалерот на Манчестер Сити Кевин Де Брајне, Мишел Лакроа, на прославата на шампионската титула во Англија се појави без градник. Манчестер Сити ја освои титулата во Премиер Лигата, по што направија забава на која дојдоа со своите девојки и сопруги.

Најмногу внимание привлече партнерката на Де Брајне, Мишел.

 

 

Scroll to Top