(Видео) На пат кон Белград, Констракта доби аплауз од патниците во авион и честитки од пилотот

By

Српската претставничка на Евровизија, Ана Ѓуриќ Констракта, по освоеното петто место на музичкиот натпревар се врати во Белград. По честитките од целиот свет, Констракта доби уште една честитка, на пат кон Белград овој пат од пилотот кој го леташе авинот во кој беше српската делегација од Евровизија 

dobivaj vesti na viber

„Честитки за вчерашниот настап. Ви посакуваме многу среќа во понатамошната работа и здравје, бидејќи уметникот мора да биде здрав“, рече пилотот.

Ќе ви се допадне

lấy lại mật khẩu go88

sunwin mod