Голи фотки од американска спортистка се појавија на интернет

By

Касиди Кук, репрезентативка на САД во скокови во вода е последната од низата јавни личности чии голи фотографии протекоа во јавноста.

Телефонот на Кук бил хакиран и на интернет се појавија 33 слики на Американката која во 2016 година учествуваше на Олимписките игри во Рио де Жанеиро.

Но, во американската јавност се шпекулира дека телефонот на Кук не бил хакиран туку дека во потрага по поголема слава, таа самата си ги пуштила сликите во јавноста.

Сите фотографии можете да ги погледнете тука.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Attack on Titan Final Season (Dub)

anime website GoGoAnime Fairy Tail (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

sites to watch anime Your Name.

gogoanime1 One Piece