Децата на Рио Фердинанд им забраниле на родителите да имаат секс додека се во карантин

By

Децата на легендарниот фудбалер на Манчестер јунајтед  Рио Фердинанд им забраниле на родителите да имаат секс додека се во карантин. Кејт Рајт, втората сопруга на Фердинанд, во разговор за британските медиуми откри дека имала непријатен разговор со своите деца.

dobivaj vesti na viber

„Како што деновите минуваа, прашањата и разговорите стануваа сè понезгодни. А бидејќи сум многу несигурна во улогата на маќеа, затоа што сакам да бидат најсреќни и сè да биде совршено, навистина не ми беше лесно“, изјавила Кејт.

Таа открила дека нивните деца постојано ги прашувале кога ќе водат љубов, затоа што тоа сè уште се нема случено. По многу разговори, одлучиле за време на изолација да немаат секс, објаснила Кејт.

Кејт додала и дека децата им направиле план за секс, за да добијат брат или сестра кога на нив најмногу им одговара.

„Не можев да верувам за што зборува со нив. Рио и јас сакаме бебе, но немаме некаков план кога тоа да се случи. Овие деца ги сакам повеќе од животот и се обидувам да им бидам на некој начин и учителка“, изјавила Кејт.

  

Ќе ви се допадне

go88 êu go88 ios go88 game bài đại gia đẳng cấp nhất 2021

https://sunwin.gg/