Роналдо ѝ дал 10.000 евра на манекенка за секс: Ме праша дали го имам најдобриот задник во Бразил

By

Бразилската манекенка и ТВ-водителка Андреса Ураш во својата автобиографска книга пишува дека имала секс со Кристијано Роналдо и дека тој ѝ платил 10.000 евра за да биде со неа.

„До својата 27. година од животот спиев со многу мажи. Роналдо добил препорака за мене од двајца фудбалери со кои спиев. Ми се јави и ме праша дали навистина го имам најдобриот задник во Бразил. Срцето ми чукаше забрзано додека бев со него. Тој ме пречека со насмевка, кратко разговаравме, а потоа заминавме во кревет. Имавме груб секс, не замислував дека е таков, па затоа завршивме брзо“, пишува таа во книгата.

Роналдо не ги потврдил, ниту демантирал нејзините тврдења дека ѝ платил за да имаат секс.

Ќе ви се допадне

Sword Art Online Alicization War of Underworld Part 2 (Dub) Episode 7 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium

Watch Tokyo Ghoul Episode 8 at website https://funimationfree.com funimation sword art online