(Видео) Навивач со нож влезе на теренот и им се закануваше на фудбалерите

By

Навивач со нож влезе на теренот за време на натпреварот меѓу Сао Пауло и Палмеирас, дуел меѓу младинските екипи во Бразил. Судијата бил принуден за момент да го прекине натпреварот.

dobivaj vesti na viber

Навивачот им се закануваше на фудбалерите на Палмеирас, па на помош дојдоа и противничките фудбалери за да го смират.

За среќа, инцидентот заврши без повредени и играта продолжи, а полицијата прави истрага за да открие како навивачот успеал да влезе со нож на стадионот.

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime freaks website AnimeFreak My Hero Academia Season 3 (Dub)

anime freaks tv AnimeFreak Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

AnimeFreak Fairy Tail Episode 167

anime streaming AnimeFreak My Hero Academia Season 4

anime freaks website The Daily Life of the Immortal King 2nd Season

tải go88