(Видео) Чанти и прескапи парчиња, се е полно со луксуз: ѕирнете во скапиот гардеробер на Џина Џиновиќ

Ќерката на пејачот Харис и дизајнерката Мелина, Џина Џиновиќ е многу активна на социјалните мрежи.

Убавата Џина сака да се фотографира и снима во провокативни изданија, но сето тоа со доза која никогаш не се претвора во вулгарност.

Така на нејзиниот „Tик-ток“ и Инстаграм профил често може да се види во различни изданија. Од костими за капење до свечени фустани.

Џиновиќ во една прилика покажа голем, домашен гардеробер, преполн со луксузни брендови.

@secretfairytale

Garderober Đine Dzinovic 🤩 #fyp #foryou #foryoupage #viralvideo #yxzcba #fypシ゚viral #fypシ゚viral #fypシ゚viral #fypシ゚viral #fypシ゚viral #fyyyyppppppp #djinadzinovic #djinadzinovic🤍 #djinadzinovic😍 #melinadzinovic #dreamcloset #closettour #birkinbag #birkinmom #luxurycloset #birkinmom #iconicfashion #luxurylifestyle #balkan #trend #trending #secretfairytale #fypbalkan #tiktoksrbija #capcut #goviral #viral #viraltiktok #foryoupage #foryou #fyp

♬ Bas Je Dobro Biti Ja – Jelena Karleusa

Преовладува францускиот бренд Хермес и многу скапите чанти од овој популарен бренд, поточно моделот Birkin.

Уште еден бренд кој дамите го сакаат се издвојува, во гардероберот а тоа е Шанел. Нивните чанти се меѓу најпродаваните и важат за вистинска класика и симбол на добар стил.

Scroll to Top