Џеј Ло со афрофризура на прошета со ќерката на Бен Афлек

Џенифер Лопез по венчавката со актерот Бен Афлек ја промени нејзината косата. Наместо долга и права коса, таа се одлучи за кадрава коса со кркми.

Џеј Ло со новиот имиџ е забележана во друштво на најстарата ќерка на Бен, шеснаесетгодишната Виолет.

На социјалните мрежи се појавија фотографии од нивното заедничко излегување.