Fashion Group и Sport Vision Garage Sale: Неодоливо ниски цени за стилска сезона

Од 10-ти до 13-ти мај Fashion Group и Sport Vision организираат заедничка Garage Sale распродажба во населба Аеродром, веднаш наспроти висококатниците.

Во рамки на истата, познатите компании ќе понудат дел од својот асортиман по неодоливо ниски цени, сосема навреме за стилски старт на топлата сезона.

Како и секогаш, брендовите на компаниите ќе понудат висококвалитетни и удобни парчиња по изненадувачко намалени цени.

Сега е одлично време да инвестирате во добри чевли, стилски парчиња облека, шик модни додатоци, супер удобни патики и сето тоа со потпис на вашите омилени брендови како Replay, Timberland, Levi’s, Superdry, Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Adidas, Nike, New Balance, Champion, Umbro и многу други.

Посетителите на заедничката распродажба на Fashion Group и Sport Vision ќе можат да уживаат во шопингот, добивајќи многу повеќе за многу помалку, со оглед на одличните цени на понудените производи.

Она што претставниците на двете компании го посочуваат е дека понудата ќе биде исклучителна и ќе има за секого по нешто – совршени модели на спортска опрема за авантуристите, супер стилски парчиња како фармерки, фустани, јакни за сите трендсетери, но и екстра удобни обувки за дополнување на вашите култни аутфити.

Секогаш познати по тренди колекциите на популарните брендови, Fashion Group и овојпат освојува со одличната понуда од селектирани парчиња од брендовите на Fashion&Friends, Timberland, Superdry, Levi’s, креирана за да го задоволи вкусот на секој профил, а истото е случај и со Sport Vision како компанија која долги години на пазарот го нуди најквалитетното кога станува збор за спортски парчиња.

Локацијата е и повеќе од одлична, па обидете се оваа среќна среда да ја направите уште поубава и одберете ги вашите фаворити од одличниот асортиман на двете компании, специјално креиран за сите лојални клиенти и обожаватели на брендовите.

 

 

Scroll to Top